Loading JAZZOVÉ KONCERTY

« Všetky

  • Tento koncert už prebehol.

Erik Rothenstein band & Marija Blagojević v Bukowski bare

12. októbra 2017 @ 21:00 - 0:00

Po koncertoch so spevákom Gábrom Winandom (HU) a speváčkamí Elsou Valle (CU), Ester Wiesnerovou (SK) si Erik Rothenstein pozval na spoluprácu srbskú speváčku Mariju Blagojević.

Marija Blagojevic sa narodila v srbskom Belehrade a už ako šesť ročná začala spievať v Detskom zbore srbského rádia a televízie. Vyštudovala hru na klavíri a na jazzovom oddelení Kunstuniversität Graz spev. Spolupracovala s osobnosťami ako Bobby McFerrin, Patti Austin, Melba Joice,Shila Jordan, Jon Hendricks, Ines Reige a participovala na festivaloch, seminároch a workshopoch v celej Európe.

Erik Rothenstein band pod vedením barytón saxofonistu Erika Rothensteina pôsobí na jazzovej scéne už viac ako 15 rokov. Koncertoval na rôznych festivaloch a koncertoch po celej Európe. Sústredí sa na vlastné autorské kompozície, v ktorých kombinuje moderný jazz a vplyvy stredoeurópskej resp. východoeurópskej hudby. Skupina vydala 4 albumy a pravidelne dopĺňa svoj repertoár o nové skladby a spolupracuje s rôznymi hosťami.
Vlado Macaj - kontrabas
Juraj Šušaník - bicie nástroje
František Báleš - klavír

- - -

Smädní po kvalitnej muzike a dobrých drinkoch? Každý štvrtok v Bukowski Bare môžete mať oboje!

V spolupráci s Maretta Production vám prinášame pravidelné štvrtkové koncerty pod názvom Music Thirstdays.

Keďže v Bukowski Bare milujeme dobrú muziku, radi by sme spolu s vami vytvorili tradíciu a ponúkli atmosféru známu z kvalitných malých hudobných klubov kozmopolitných metropolí. Budeme meniť žánre, interpretov, no budeme radi, ak si do klubu nájde vždy cestu päťdesiatka divákov, pre ktorých bude daný večer ušitý presne na mieru.

VSTUPNÉ: 5€

Rezervácie na +421 915 163 695 alebo na FB Bukowski Bar
Partneri: Fond na podporu umenia, Jazz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta.

Podrobnosti

Dátum:
12. októbra 2017
Čas:
21:00 - 0:00
Event Category:
Webstránka:
FB Event

Organizátor

Bukowski Bar

Miesto udalosti

Bukowski Bar
Námestie SNP 24
Bratislava, 81101 Slovakia
+ Google Map

Keep in Touch

Website Malware Scan