Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Kristina Barta Trio feat. Miroslav Hloucal

16.marec @ 19:00 - 23:00

Kristina Barta je česká skladateľka a klaviristka. Vyštudovala Hudební Akademii Múzických Umění v Prahe pod vedením profesorov Karla Růžičku, Jaromíra Honzáka a Davida Dorůžku. V roku 2017 získala cenu za najlepšiu klavírnu interpretáciu vlastných skladieb v poľskej súťaži Powiew Mlodego Jazzu. V rokoch 2015 a 2016 získala cenu za najlepšiu kompozíciu OSA, stala sa finalistkou Euroradio Jazz Competition 2016 v Holandsku, finalistkou súťaže Pianista roku a získala 1. cenu v súťaži JazzPrix 2015.
Kristina Barta spolupracuje s hudobníkmi a orchestrami v Čechách aj v zahraničí a vystúpila s nimi na mnohých koncertných miestach v Európe: Bimhuis hall v Amsterdame (NL), JazzFestival Steyr (A), Radio France, Paris (F), JazzClub Budapest (HU), Strasbourg Jazz Festival (F), Neumann Hall, Berlin (D) a ďalších. Spolupracuje a spolupracovala so speváčkou Martina Bárta, Euroradio Jazz Orchestra pod vedením Airelle Besson, Jiřím Stivínom, Františkom Uhlířom, Davidom Friedmanom (USA), Felix Slováček Bigbandom, Orchestom Václava Hybše, Českým Národným Symfonickým Orchestrom a ďalšími.

V roku 2017 vydala debutový album EMA 29 v rakúskom vydavateľstve Alessa Records. Jej originálne kompozície sa pravidelne objavujú na popredných priečkach jazzových rádií po celom svete.

• Kristina Barta - piano
• Miroslav Hloucal - trumpet
• Jan Fečo - bass
• Marek Urbánek - drums

Vstupenky: http://bit.ly/KristinaBarta

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podrobnosti

Dátum:
16.marec
Čas:
19:00 - 23:00
Udalosť Category:
Webstránka:
FB Event

Miesto udalosti

Route 66 Bar & Restaurant official
Garbiarska 627

Liptovsky Mikulas, 03101 Slovakia
+ Google Map

Keep in Touch

Website Malware Scan