Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Milo Suchomel trio

21. apríla 2017 @ 20:00 - 23:00

Jeden z najvýznamnejších slovenských jazzových hudobníkov, saxofonista Milo Suchomel sa predsatví v Blue Note v zostave :

Milo Suchomel - saxofon
Pavol Bereza - gitara
Peter Raitl - perkusie

Milo Suchomel
získal počas svojej kariéry niekoľko ocenení. V Poľsku, na Jazz Juniors Krakow Festival, získal v roku 2001 ocenenie najlepší inštrumentalista. V roku 2004 sa jeho kvartet, medzi sedemdesiatimi kapelami, na medzinárodnej súťaži Heilaart International v Belgicku, umiestnil na štvrtom mieste. V roku 2013 získal Cenu verejnosti ESPRIT za album Jazz in the City vol. 1. a v roku 2015 mu za výrazný interpretačný a kompozičný prínos na slovenskej jazzovej scéne Hudobný fond udelil Cenu Ladislava Martoníka.
https://www.facebook.com/suchomel.milo?fref=ts

Pavol Bereza
patrí medzi popredných slovenských gitaristov. Okrem dlhoročnej spolupráce so špičkou slovenskej jazzovej scény, (Milo Suchomel, Erik Rothenstein, Adriena Bartošová, Sisa Michalidesová) je Pavol Bereza vďaka svojej žánrovej neohraničenosti i súčasťou mnohých netradičných spoluprác a fúzií. Okrem bohatej koncertnej činnosti pôsobí aktívne i ako štúdiový hráč.
https://www.facebook.com/pavol.bereza

Peter Raitl
spolupracoval s mnohými slovenskými, českými, rakúskymi, kubánskymi i americkými hudobníkmi a spevákmi a vypracoval sa na nášho popredného (nielen) jazzového perkusionistu. Mohli ste ho vidieť hrať v mnohých televíznych show, v živých predstaveniach, aj na bezpočetnom množstve hudobných festivalov.

Rezervácie:
info@bluenote.sk
alebo
na tel.čísle 032/744 00 08, 0902 608 912

Podrobnosti

Dátum:
21. apríla 2017
Čas:
20:00 - 23:00
Udalosť Category:
Webstránka:
FB Event

Miesto udalosti

Blue Note Jazz and Music Club
J.Hašku 18
Nové Mesto nad Váhom, 915 01 Slovakia
+ Google Map

Keep in Touch

Website Malware Scan