Loading JAZZOVÉ KONCERTY

« Všetky

  • Tento koncert už prebehol.

Zvuk for Štiavnica 2017

19.august @ 13:00 - 23:00

|Recurring Event (Zobraziť všetko)

An event every day that begins at 1:00pm, repeating until 19. August 2017

Zvuk for Štiavnica 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zvuk for Štiavnica 2017

Limitovaná edícia 50 early bird vstupeniek za zvýhodnenú cenu pre tých najrýchlejších: https://zvukforstiavnica.interticket.sk/
------------------------------------------------------------------

Potvrdení účinkujúci:
Anna Gadt New Inspiration (PL) // European Mantra (HU) // AFTERTEE (SK) // Ľubo Šamo Project (SK) // Šrámek, Nikitin, Griglák, Marktl – Altar live (SK) // Albireon (CH) // Robert Pospiš & Martin Sillay- Balady (SK) // Sisa Fehér & Fehero Rocher (SK/CZ) // Ján Cikker 105 - Nikitin/Pospiš/Sillay (SK) // Ivana Mer (SK)
------------------------------------------------------------------

Na mapu slovenských festivalov sa po ročnej pauze vracia jazz-fusion festival Zvuk for Štiavnica 2017. 17.–19. augusta 2017 opäť prinesie do Banskej Štiavnice kvalitnú hudbu v žánroch jazz, fusion, crossover, súčasná hudba, world music ai.

Slovenskí a zahraniční interpreti a interpretky sa predstavia v priestoroch, ktoré svojou špecifickou atmosférou dotvoria zážitok zo samotnej hudby. Tento rok koncerty odznejú nie len v baroch a kaviarňach, uliciach žijúcich spontánnosťou, v Kultúrnom centre ale aj v nespútanej prírode.

Ako predošlé ročníky i tento rok má festival za cieľ vyhovieť širokému a rôznorodému publiku. Osloviť náročných milovníkov jazzu, objavovať nové možnosti s nadšencami a zaujať tých, ktorí tomuto hudobnému žánru ešte nepodľahli. Okrem samotných koncertov festival prináša aj diskusie, workshopy pre rodiny s deťmi, jazzovú poviedkáreň a výstavu spojenú s koncertom. Svojou špecifickosťou festival rozšíri kultúrne možnosti, ktoré Banská Štiavnica poskytuje svojim obyvateľom a domácim i zahraničným turistom.

Tešíme sa, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu so slovenským hudobným vydavateľstvom Real Music House, vďaka ktorému vám tento rok na festival prinášame viac kvalitnej slovenskej hudby.

------------------------------------------------------------------
Samostatné lístky na jednotlivé koncerty (European Mantra(HU), Albireo(CH), Anna Gadt New Inspiration (PL) si budete môcť zakúpiť len na mieste počas festivalových dní. Permanentky nájdete v predpredaji v sieti Interticket: https://zvukforstiavnica.interticket.sk/

http://www.facebook.com/zvukforstiavnica

Projekt Zvuk for Štiavnica 2017 podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
------------------------------------------------------------------
Hlavní mediálni partneri: Denník N, Pravda, Rádio_FM, Rádio Devín, Citylife.sk

Mediálni partneri: Hudobný život, Swine daily, Local Arts, Kam do mesta, Štiavnické noviny, Gregi.net, Interez.sk, Jazz.sk, skJazz.sk, Jazzpark, Music4u, Nový populár

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Podrobnosti

Dátum:
19.august
Čas:
13:00 - 23:00
Event Category:
Event Značky:

Organizátor

Zvuk For Štiavnica

Miesto udalosti

Banska Stiavnica, Banská Bystrica Region
Banská Štiavnica,96901Slovenská republika+ Google Map