Novinky

Jozef Karvaš a BB Band Jazz Band sa chystajú na festival : Peter Hladký

Off
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Už túto sobotu sa v Banskej Bystrici uskutoční 22. ročník Medzinárodného dixielandového festivalu jazzových a dixielandových kapiel a interpretov, ktorý je súčasťou projektu krajín V4, s názvom United Europe Jazz Festival.

United Europe Jazz Festival

Program jazzového festivalu United Europe Jazz Festival v Banskej Bystrici

Festival je organizovaný v štyroch krajinách v spolupráci s partnermi z Banskej Bystrice, Hradca Králové, Zakopaného a Šálgotariánu. Myšlienkou festivalu je kultúrna výmena v rámci strednej Európy a obohatenie kultúrneho a spoločenského života v jednotlivých mestách, kde sa festival koná.

Známy banskobystrický jazzový trúbkár, Jozef Karvaš, mimochodom, spoluzakladateľ medzinárodného dixielandového festivalu, predstaví na tohtoročnom festivale novú kapelu, ktorú zorganizoval za týmto účelom. Jednotliví členova kapely sú banskobystrickému publiku známe aj z iných zoskupení, ale v kapele má ešte aj dvoch hostí z Českej Republiky.

Nech sa páči, predstavíme si jednotlivých členov kapely.

Jozef Karvaš, trúbkár a kapelník BB Band Jazz Band

Milan Babic – klavír

Paľo Pondelík – saxofón

Martin Javorčík – basová gitara

Richar Novotný – trombón

Matej Smutný – bicie

A nasledujú hostia z Českej Republiky – Peter Šuráň – gitara a Patrícia Šuráňová-Karvašová – spev

Patrícia Šuráňová-Karvašová – spev

Petr Šuráň - gitara

BB Band Jazz Band v kompletnom zložení

Jozef Karvaš

Paľo Pondelík

Richar Novotný

Patrícia Šuráňpvá-Karvašová

Matej Smutný

Petr Šuráň a Milan Babic

Martin Javorčík

Richar Novotný, Jozef Karvaš a Paľo Pondelík

Petr Šuráň

Patrícia Šuráňová-Karvašová

Želám Jožkovi Karvašovi a jeho kapele BB Band Jazz Band veľa úspechov, nielen na festivale v Banskej Bystrici, ale aj na festivaloch v Hradci Králové, v Zakopanom a v Šálgotariáne, kde tiež vystupujú.

BB Band Jazz Band

BB Band Jazz Band

Jozef Karvaš

Všetko dobré Jožko a BB Band Jazz Band – uvidíme sa v sobotu na festivale United Europe Jazz Festival v Banskej Bystrici.

©Text a foto Peter Hladký, Banská Bystrica, Apríl 2017

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

One Day Jazz Fest 2017

Jazzové Koncerty

Ut 30

JAZZ JAM Session no. 18

30.máj @ 20:00 - 23:00
Trnava
Organizátor: Music a Cafe Trnava
Ut 30

JaZz Belles

30.máj @ 20:00 - 23:00
Bratislava
Organizátor: Dobre&Dobré
Ut 30

Bratislava Guitar Night No9

30.máj @ 20:30 - 23:00
Bratislava
Organizátor: FLAME Music Bar
jún 01

RuSnack's v Smelly Cat

1.jún @ 20:00 - 23:00
Košice
Organizátor: Cafe & Bar Smelly Cat

Top Eventy

 • AL DI MEOLA - WORLD SINFONIA TOUR Košice

  Al Di Meola " World Sinfonia tour " Košice - Spoločenský pavilón

  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Al Di Meola  Košice Al Di Meola " World Sinfonia tour " Košice. 17.20.2017 Spoločenský pavilón. AL DI Meola je bezpochyby gitarový mág, drží sa trvalo na špičke rebríčkov, je hráčom par excellence. Už tridsať rokov je plodným skladateľom i uznávaným umelcom, ktorý má na konte viac...

 • Eugen Botoš Finally feat. Anita Soul

  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Pozývame vás na exkluzívny klubový koncert jazz-funkovej kapely Eugen Botos Finally, ktorá sa predstaví v Route 66 tesne pred svojím odchodom na veľké turné po Japonsku, kde im koncom roka 2016 vyšlo na labeli P-VINE, Inc. (Pヴァイン・レコード) nové CD Final Definition. Album má vynikajúce kritiky a odozvu...

 • KURT ELLING

  ONE DAY JAZZ Festival Bratislava – 14.-15. JÚN 2017

  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.14.6. Bratislava, Bratislavský hrad KURT ELLING a Symfonický orchester Slovenskej filharmónie diriguje: Oskar Rózsa hostia: Iva Bittová a Peter Lipa 15.6. Bratislava, Bratislavský hrad Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band Ovsepian/Camarda/Valihora Trio Kurt Rosenwinkel Caipi Eric Harland Trio Did you find apk for android? You can find new...

Posledné články

 • Iva Bittová & Paolo Angeli /cz,it/

  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Spojenie dvoch výnimočných hudobníkov a osobností : Iva Bittová Česká speváčka, huslistka , skladateľka a herečka. Patrí ku najvýraznejším osobnostiam českej alternatívnej hudobnej scény. Rozsah jej aktivít je pozoruhodný – v hudbe od vlastných interpretácií ľudových piesní cez experimentálny jazz, rock až po husľové preszentácie skladieb vážnej...

 • 1st Slovak Pink Floyd Revival

  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Prvá a najúspešnejšia slovenská Pink Floyd Tribute skupina. Viac : http://www.pinkfloydrevival.sk/ https://www.facebook.com/1SPFR/ Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.čísle 032/744 00 08 a 0902 608 912 Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Keep in Touch